Doradca ds. sprzedaży B2B / B2C

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe,
Min. rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej B2B lub B2C,
Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i obsługi Klienta,
• Praktyczna obsługa programów MS Office (szczególnie Excel),
• Motywacja do pracy w sprzedaży i chęć rozwoju w tym kierunku,
Doświadczenie w branży energetycznej, telekomunikacyjnej lub ubezpieczeniowej będzie dużym atutem.

Zadania na tym stanowisku:
• Aktywna sprzedaż paneli fotowoltaicznych dla portfela klientów indywidualnych lub SME,
• Telefoniczna i mailowa obsługa klientów - praca stacjonarna w biurze,
• Doradztwo dla klientów: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb, informacje nt. rynku oraz produktów konkurencji,
• Przygotowywanie ofert i umów, indywidualne negocjowanie cen, obsługa reklamacji klientów,
• Sporządzanie raportów, analiz - praca w oparciu o system SAP.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera w branży energetycznej,
Umowę o pracę,
• Stałe i stabilne zatrudnienie na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + miesięczne prowizje za sprzedaż + premie uznaniowe,
Benefity: prywatna opieka medyczna w LuxMed, karta Multisport, bony żywieniowe,
Pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie - Ochota, okolice stacji WKD / SKM.

Numer referencyjny: WA2/201600111/A3/BD
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.