Doradca ds. Rynku Nieruchomości

Polishproperty.eu

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa PolishProperty.eu rekrutuje! Prowadzimy agencję nieruchomości Bonum Estate, portal Polishproperty.eu oraz platformę dla obcokrajowców Renting Zone. Lubisz pracować z klientem i masz doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Pracuj z nami na stanowisku:

Pośrednik Nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław, Powstańców Śląskich 125

Region: dolnośląskie

Numer referencyjny: DRN/15/2

Tworzymy nowoczesną agencję nieruchomości przyjazną dla klientów z całego świata. Do Twoich zadań będzie należało:

  • Pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości
  • Obsługiwanie klienta
  • Promocja pozyskanych ofert
  • Kontaktowanie się z klientem, prezentacja nieruchomości

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + system prowizyjny
  • Możliwość budowy swojego profesjonalego wizerunku jako agenta
  • Wsparcie marketingowe dla Ciebie i Twoich ofert
  • Nasze nieruchomościowe know-how
  • Realny wpływ na politykę rozwoju i promocji firmy
  • Przyjemną atmosferę pracy w firmie z tradycjami od 1997 roku
  • Narzędzia konieczne do pracy (m.in. profesjonalny aparat z jasnym obiektywnem szerokokątnym i laptop)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PolishProperty.eu Romuald Margol z siedzibą we Wrocławiu, Odrzańska 15/1B."

Wymagania

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego obcego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości

Prezentacja firmy

Pośrednictwo nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena