Doradca ds. reklamacji

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa reklamacyjna Klientów sieci Plus
  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów w formie pisemnej (list, e-mail) i telefonicznej
  • Troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (szczególnie Word)
  • Komunikatywność
  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta
  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.