Doradca ds. Przedsiębiorstw w Centrum Doradztwa dla Firm w Łodzi

Deutsche Bank Polska Spółka Akcyjna

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

(umowa na czas zastępstwa)

Zakres obowiązków:

-aktywne pozyskiwanie Klientów instytucjonalnych o rocznym poziomie sprzedaży od 3,2 do 200 mln PLN i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych

-samodzielna realizacja planów sprzedaży

-ocena kondycji finansowej Klientów Banku wraz z przygotowaniem dokumentacji kredytowej i współudziałem w przygotowywaniu ofert finansowania przedsiębiorstw

-rozpoznawanie potrzeb finansowych Klienta oraz określanie wynikających z nich możliwości sprzedaży innych usług bankowych

Wymagania:

-minimum 3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta instytucjonalnego a także w sprzedaży produktów kredytowych

-praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw średniej wielkości

-wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia)

-wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe

-umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu

-komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

-umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

-prawo jazdy kat. B (czynne)

Naszym Pracownikom zapewniamy umowę o pracę na czas zastępstwa , ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń, wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań (system prowizyjny uzależniony od indywidualnych wyników sprzedaży) oraz pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

Deutsche Bank PBC S.A. - jest częścią Grupy Deutsche Bank, jednej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing