Doradca ds. produktów bankowych

Agencja Headhunters.

Leszno, wielkopolskie

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy z branży finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Obsługa pozyskanych Klientów
  • Terminowe raportowanie bieżących wyników oraz obsługa systemu bankowego
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych - mile widziane
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Komunikatywność, sumienność, kultura osobista

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88