Doradca ds. Obsługi klienta

Vocare BPO Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Vocare BPO to outsourcingowe contact center tworzone przez ekspertów z branży. Dostarczamy kompleksowe usługi telemarketingowe, zapewniamy outsourcing całego procesu sprzedaży i obsługi klienta. Przyjdź i przekonaj się jaką jakość pracy proponujemy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Vocare BPO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom

Nasze oczekiwania?

  • Energia i chęci do pracy
  • Systematyczność
  • Zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do długofalowej współpracy
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Twoje zadania.

  • Umawianie spotkań lub rozmów z ekspertami danej branży
  • Wzbudzanie potrzeby klienta produktem naszego Zleceniodawcy
  • Odpowiedzi na zapytania klientów
  • Dbałość o przedstawienie szczegółowych informacji dla klientów

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę nawet po miesięcznym okresie próbnym
  • Gwarantowaną podstawę wynagrodzenia
  • Wysokie progi prowizyjne w oparciu o projekty nie sprzedażowe
  • Lekką, ciekawą pracę od poniedziałku do piątku, wyłącznie w godzinach porannych (8:00 – 15:00)
  • Rodzinną atmosferę
  • Szkolenia rozwijające kompetencje
  • Swobodę wypowiedzi podczas rozmów telefonicznych z klientami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Spotkania integracyjne