Doradca ds. Nieruchomości

Neohouse Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Neohouse Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie tzw. czynności pomocniczych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Do twoich podstawowych zadań będzie należało przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości, a także udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie opisów, obsługa korespondencji elektronicznej.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu),
  • dostęp do szerokiej bazy klientów,
  • pracę w zgranym zespole,
  • stałą opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami,
  • intensywne wsparcie marketingowe,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

UWAGA dla Pośredników z doświadczeniem możliwe bardzo atrakcyjne warunki współpracy- możliwość otrzymania prowizji w wysokości nawet 90%

Wymagania

Wymagamy:

minimum średniego wykształcenia,
wysokich umiejętności sprzedażowych,
zainteresowania rynkiem nieruchomości,
predyspozycji do pracy z klientami,
samodzielności, systematyczności
dobrej organizacji pracy własnej,
kultury osobistej,
umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

licencja zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami,
wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym,
doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości.

Prezentacja firmy

Firma NEOHOUSE Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting