Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/06/2016.

Doradca ds. Nieruchomości

Zabrze, Tychy, Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bielsko Biała, śląskie

Home Broker S.A.

Opis stanowiska pracy

Szukamy Ciebie, jeśli...

  • jesteś przedsiębiorczy
  • szukasz nowych wyzwań
  • jesteś zdeterminowany do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy
  • potrafisz budować relacje z klientami

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Możliwość zdobycia nowego zawodu
  • Ponadprzeciętne zarobki
  • Fantastyczną atmosferę pracy i otoczenie niesamowitych ludzi
  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm
  • 80h intensywnego szkolenia wstępnego

Współpraca z firmą Home Broker, która świadczy usługi pośrednictwa w obrocie... nieruchomościami. Wachlarz naszych usług jest szeroki, w Home Brokerze możesz kupić, sprzedać lub wynająć, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

Oddziały Home Broker wprowadziły pionierski standard obsługi klienta na rynku nieruchomości.Przyciągający uwagę design wnętrz ma na celu komfort i wygodę na spotkaniu z Doradcą ds. Nieruchomości i Doradcą Finansowym. Home Broker posiada ponad 50 placówek w całej Polsce, które usytuowane są w ponad 30 miejscowościach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Praca Nieruchomości , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta