Doradca ds. nieruchomości

Lloyd Properties Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska:

Do zadań Doradcy będzie należeć pełna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu nieruchomości. Kładziemy nacisk na profesjonalną pracę i podejście do Klienta, dbając o utrzymanie z nim dobrych relacji. Działamy na zasadzie rejonizacji – Doradca będzie zajmował się wybranym, konkretnym obszarem Warszawy.

Lokalizacja: Warszawa

Od Kandydatów oczekujemy:

• zainteresowania tematyką nieruchomości
• wykształcenia wyższego I stopnia (licencjat) lub statusu studenta w trybie zaocznym
• doświadczenie w sprzedaży mile widziane
• umiejętności obsługi komputera oraz aplikacji internetowych
• umiejętności wyszukiwania i pozyskiwania informacji
• systematyczności, samodzielności, dobrej organizacji pracy
• determinacji w realizacji celów
• zaangażowania w pracę i otwartości na nowe wyzwania
• zdolności interpersonalnych
• wysokiego poziomu kultury osobistej
• uśmiechu i optymistycznego podejścia do życia

Kandydatom oferujemy:

• wysokie zarobki, uzależnione od efektów pracy
• udział w 6-tygodniowym kursie przygotowawczym, wypełnionym szkoleniami i warsztatami
• regularne zajęcia szkoleniowe i coaching
• pracę w zespole dobranym na podstawie wnikliwej i przemyślanej rekrutacji
• nowatorskie zasady pracy wspierające pracę w zespole
• świadczenia pozapłacowe: telefon służbowy, komputer, aparat fotograficzny
• przyjazną atmosferę
• wyjazdy oraz wydarzenia integracyjne

Wyślij CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.