Doradca ds. Nieruchomości

Neohouse Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Neohouse Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie tzw. czynności pomocniczych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Do twoich podstawowych zadań będzie należało przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości, a także udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie opisów, obsługa korespondencji elektronicznej.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu),
  • dostęp do szerokiej bazy klientów,
  • pracę w zgranym zespole,
  • stałą opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami,
  • intensywne wsparcie marketingowe,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

UWAGA dla Pośredników z doświadczeniem możliwe bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Wymagamy:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • wysokich umiejętności sprzedażowych,
  • zainteresowania rynkiem nieruchomości,
  • predyspozycji do pracy z klientami,
  • samodzielności, systematyczności,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • kultury osobistej,
  • umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

  • licencja zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym,
  • doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości.

Prezentacja firmy

Firma NEOHOUSE Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa