Doradca ds Nieruchomości

Atram

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

NIERUCHOMOŚCI FURMAN ODDZIAŁ II aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Doradcy/Specjalisty ds. Nieruchomości

Nieruchomości Furman jest siecią biur funkcjonujących na rynku nieruchomości od 1992 roku. W Wielkopolsce powstało juz 9 oddziałów, z czego 2 w Poznaniu. Pragniemy dalej się rozwijać, dlatego poszukujemy przedsiębiorczych, zdeterminowanych osób do pracy w naszym młodym, energicznym zespole.

Oferujemy:
-wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy,
-współpracę ze sprawdzonymi i pewnymi Klientami/Inwestorami zapewniającymi systematyczne zarobki,
-możliwość wyłącznej sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego,
-wsparcie zespołu pośredników, prawników, doradców kredytowych, rzeczoznawców i notariuszy,
-niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, profesjonalny aparat fotograficzny, system do obsługi zleceń),
-pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy,
-systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności (szkolenia, konferencje, itp)
-pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
-dostęp do bazy Klientów podażowych i popytowych,
-elastyczny system pracy.

Obowiązki:
-aktywne pozyskiwanie Klientów do współpracy
-aktywne zdobywanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości,
-wprowadzanie danych do systemu,
-dbanie o promocję pozyskanych nieruchomości,
-prezentacja nieruchomości Klientom,
-dokonywanie analizy potrzeb Klientów.
-doradztwo w zakresie sprzedaży/nabycia nieruchomości,
-przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego nieruchomości),
-budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
-praca w biurze oraz w terenie.

Od kandydatów oczekujemy:
-zainteresowania tematyką nieruchomości,
-bardzo dobrej organizacji na stanowisku pracy,
-samodzielności w działaniu i systematyczności,
-optymizmu i determinacji w realizacji celów,
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
-zdolności negocjacyjnych,
-wysokiej kultury osobistej i etyki zawodowej,
-znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
-znajomości topografii miasta Poznania.

Dodatkowym atutem będzie:
-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
-znajomość języków obcych,
-prawo jazdy kategorii B (własny samochód)

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny (plik podpisany imieniem i nazwiskiem) prosimy przesłać poprzez portal.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

Nieruchomości Furman jest siecią biur funkcjonujących na rynku nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena