Doradca ds. nieruchomości

Neodomus s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

PÓŁNOC Nieruchomości SA – w związku z dynamicznym rozwojem w LUBLINIE poszukuje osób do współpracy.
Oferujemy Ci ciekawą i rozwojową współpracę!! Masz dość rutyny, jesteś otwarty, bystry i szukasz nowych wyzwań?
Myślisz o rozwoju zawodowym? Szukasz ciekawej pracy? Interesujesz się nieruchomościami? Zatem dołącz do naszego zespołu!!! PÓŁNOC Nieruchomości!!
Poszukujemy osób z terenu Lublina oraz ŚWIDNIKA !!!!!!!!!!!!!!

Opis stanowiska:
pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, wprowadzanie danych do zaawansowanego systemu CRM, kompleksowa obsługa klientów, kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości,
Oferujemy:
• wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy ( podstawa+prowizje)
• pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
• wsparcie doświadczonego doradcy przez cały okres współpracy
• dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM
• komfortowe i nowoczesne warunki pracy w Centrum miasta
Świadczenia pozapłacowe:
• telefon służbowy-karta sim, laptop, stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• zainteresowania tematyką nieruchomości;
• znajomości lokalnego rynku nieruchomości;
• łatwości nawiązywania kontaktów;
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
• wysokiego zaangażowania w obsługę klienta
• prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia;
• posiadania samochodu;
• mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości SA notowana jest na giełdzie. U nas zawsze jest "dobry kurs w nieruchomościach"

Prezentacja firmy

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest firmą, której początki sięgają do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena