Doradca ds. Nieruchomości

Big City Broker

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań kandydata będzie należało:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • obsługa Klientów biura
  • przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Oferujemy:

  • wysokie zarobki (podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny)
  • elastyczny czas pracy (praca w systemie zadaniowym ukierunkowana na realizację celów)
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, aparat cyfrowy.

Wymagania

Jeżeli:

  • z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzisz do powierzonych zadań
  • wytrwale dążysz do celu
  • umiesz planować swój czas pracy
  • łatwo nawiązujesz kontakty a praca z ludźmi sprawia ci przyjemność
  • interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie

to jest właśnie praca dla Ciebie.

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Account Management