Doradca ds. nieruchomości

Express House Sp. j.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Lublin

Chcesz:
- zarabiać przyzwoite pieniądze?
- być częścią zgranego zespołu, mieć wpływ na atmosferę w pracy i jej komfort?
- poznać nowe trendy w nieruchomościach?
- podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, eventach, coachingach?
- chcesz mieć wsparcie merytoryczne?
- chcesz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy ?

Jeśli odpowiedziałeś tak na powyższe pytania zgłoś się do nas!

Wszystko to co nie znalazło się na liście a jest dla Ciebie ważne będzie ważne także dla nas.

Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to:

- otwartości oraz umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
- zainteresowania tematyką nieruchomości
- umiejętności organizacji własnego czasu pracy
- kreatywności i przedsiębiorczości w działaniu
- prawa jazdy kat. B

Przyda się również optymizm i pogoda ducha.

Myślisz, że to praca dla Ciebie? Chcesz nas poznać? Zgłoś się ! Wyslij Swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierające zdjęcie oraz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Nieustanny rozwój i osiągnięte wyniki finansowe sprawiają, że jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 90 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena