Doradca ds. Nieruchomości

GET.PL Nieruchomości

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz nawiązywać kontakty z ludźmi?

Jesteś samodzielny i przedsiębiorczy?

Chcesz by praca sprawiała Ci przyjemność?

Preferujesz elastyczne godziny pracy?

Chcesz zarabiać powyżej 5000 zł miesięcznie?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK to dołącz do nas!

Grupa e-Tower prowadząca biuro GET.PL Nieruchomości działa na rynku od 2006 roku. Jesteśmy jednym z liderów wśród małopolskich agencji nieruchomości. Jesteśmy ekstremalnie skuteczni dzięki wypracowanym od 12 lat metodom pracy, ale przede wszystkim dzięki naszym pracownikom, których satysfakcja jest dla nas kluczową wartością.

Pracuj z nami i osiągaj sukcesy jako:

Teren: Kraków i okolice do 20 km

Doradca ds. nieruchomości to:

  • sprzedawca emocji,
  • odkrywca potrzeb klienta i twórca nowych możliwości dla klienta,
  • kreator lepszego życia swoich klientów,
  • doradca, rozmówca – po prostu przyjaciel klienta,
  • strażnik bezpieczeństwa emocjonalnego i materialnego klienta.

Tak patrzymy na rolę Doradcy w procesie sprzedaży nieruchomości.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nieruchomości,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • tworzenie profesjonalnych ofert handlowych,
  • obsługa procesu sprzedaży i marketingu własnych ofert,
  • realizacja celów sprzedażowych.

A to wszystko przy stałym wsparciu doświadczonych pracowników biura.

Oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • entuzjazmu i pasji dla wykonywanej pracy,
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • determinacji i wytrwałości w osiąganiu celów,
  • otwartości na wiedzę i gotowości do podwyższenia własnych kwalifikacji,
  • samochodu i prawa jazdy kat. B.

Ale przede wszystkim oczekujemy optymizmu i uśmiechu na co dzień.

Oferujemy:

  • cudowną atmosferę pracy i przyjaznego szefa,
  • wysokie prowizje od przeprowadzonych transakcji,
  • możliwość wykorzystania istniejącej bazy ofert i klientów,
  • kompleksowy system szkoleń i wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie pracy,
  • bardzo szeroką reklamę naszych nieruchomości na czołowych portalach branżowych,
  • elastyczne godziny pracy głównie w terenie (w biurze do 8h tygodniowo).

Tak naprawdę jeśli szybko nawiązujesz relacje z ludźmi, jesteś tzw. duszą towarzystwa, wzbudzasz sympatię i dajesz się lubić to GET.PL Nieruchomości jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem. Mile widziani kandydaci z gmin ościennych, m. in. Mogilany, Liszki, Zabierzów, Wielka Wieś, Zielonki, Kocmyrzów, Wieliczka, Niepołomice

Prezentacja firmy

GET.PL Nieruchomości działa na rynku w ramach Grupa e-Tower od 2006 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management