Doradca ds. Nieruchomości

Premium Estates

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Biuro Nieruchomości Premium Estates oddział w Krakowie zatrudni Doradcę ds. Nieruchomości. Oferujemy szkolenie wdrażające, wszelkie potrzebne materiały do pracy, stabilną i bezstresową pracę w miłej atmosferze.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

- kompleksowa obsługa transakcji

- doradztwo w zakresie zakupu lub wynajmu nieruchomości

- pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami

Pracownikom oferujemy:

- szkolenia wdrażające i cykliczne

- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, aparat fotograficzny, itp.)

- naukę i wsparcie merytoryczne od doświadczonych pośredników

- system wynagrodzeń oparty na stałej pensji i prowizjach

Wymagania

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- znajomość topografii miasta

- wysokiej kultury osobistej

- motywacji do pracy i realizacji założonych celów

- samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną, stawiającą na rozwój - czekamy na Twoje CV!

Prezentacja firmy

Premium Estates jest dynamicznie rozwijające się firmą zajmującą się spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Inne