Doradca ds. nieruchomości z segmentu Premium

Q-Estate Sp.j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Marka Q-Estate (www.q-estate.pl) powstała z głębokiego przekonania, że rynek luksusowych nieruchomości powinien bazować przede wszystkim na wysokim standardzie obsługi klienta. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których praca jest pasją i nieodłącznym elementem życia. Naszym celem jest oferowanie prestiżowej usługi dla najbardziej wymagających. Skutecznie sprzedajemy i wynajmujemy nieruchomości na terenie Warszawy i Konstancina Jeziorna. Nasi klienci to ambasady, międzynarodowe korporacje, instytucje państwowe, a także zagraniczni i polscy klienci indywidualni. Doskonale łączymy doświadczenie, znajomość rynku oraz umiejętność zrozumienia potrzeb drugiego człowieka i dyskrecję. Współpraca z zaufanymi partnerami sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów i spersonalizować każdą usługę. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy tych, którzy chcą pracować wśród najlepszych!

Jako Doradca ds. nieruchomości Q-Estate otrzymasz:

dostęp do prestiżowych klientów pozyskiwanych przez firmę, co umożliwia realizację transakcji już w pierwszych tygodniach pracy
dostęp do bazy nieruchomości klasy premium
wprowadzenie do pracy pod okiem doświadczonych pośredników
wsparcie asystentki biura, doświadczonych pośredników nieruchomości oraz prawnika
system regularnych szkoleń
portfel kompleksowych usług , który obsłuży wszystkie potrzeby Twoich klientów
dostęp do najskuteczniejszych rozwiązań marketingowych
nowoczesne biuro w centrum Warszawy
narzędzia niezbędne do pracy
możliwość rozwoju i komfort pracy
wysokie wynagrodzenie stałe lub prowizyjne oraz system bonusów i możliwości dodatkowych zarobków

Wymagania

Wymagania:

- utrzymanie i budowanie długofalowych, solidnych relacji z klientami
- rozwój sieci kontaktów oraz nieruchomości na wyłączność
- wyszukiwanie i prezentacja ofert spełniających oczekiwania klientów
- umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
- skuteczna realizacja transakcji
- wykształcenie wyższe
- wysoka kultura osobista
- wzbudzająca zaufanie prezencja
- chęć dalszego rozwoju i samodoskonalenia
- biegła znajomość języka angielskiego

W dokumentach prosimy o umieszczenie podpisanego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Marka Q-Estate powstała z głębokiego przekonania, że rynek luksus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Prawo / Prokuratura