Doradca ds. Nieruchomości WGN Wrocław 2

Małgorzata Pakuła Nieruchomości

53-332 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku, w szczególności zachęcamy osoby w wieku 50+

CO OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, w dalszej perspektywie umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

• bardzo atrakcyjny i jasny system prowizyjny uzależniony od zaangażowania i efektywności w sprzedaży

• możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

• dostęp do promocji marketingowej oraz profesjonalnych narzędzi pracy

• szeroką reklamę pozyskanych ofert w Internecie

• szkolenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy

• elastyczny czas pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• koordynowanie procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości

• przygotowywanie, promocja ofert handlowych

• prezentacje nieruchomości

• monitorowanie lokalnego rynku obrotu nieruchomościami

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

• pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.”

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

• samodzielności, zaangażowania, kreatywności

• wysokich zdolności interpersonalnych

• systematyczności oraz silnej motywacji w realizacji założonych celów

• łatwości w nawiązywaniu oraz podtrzymywaniu kontaktów handlowych

• mile widziana znajomość rynku nieruchomości oraz technik sprzedaży i negocjacji

• umiejętności obsługi komputera i Internetu

Prezentacja firmy

WGN Nieruchomości – jest wiodącym polskim koncernem obrotu nieruc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena