Doradca ds. Nieruchomości Premium – Warszawa

Redaktor Sp. z o.o.

00-867 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków Agenta:

  • aktywne pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości premium, luksusowych, inwestycyjnych, korzystając ze wsparcia merytorycznego oraz narzędzi marketingowych firmy
  • pozyskiwanie Klientów zainteresowanych nabyciem lub najmem nieruchomości
  • koordynowanie procesów weryfikacyjnych stanu prawnego nieruchomości; współpraca z notariuszem/radcą prawnym
  • tworzenie ofert nieruchomości, w tym koordynacja wykonania prezentacji foto / video
  • prezentowanie nieruchomości potencjalnym Klientom
  • budowanie profesjonalnych relacji z Klientami
  • dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów
  • pomoc w obsłudze i finalizacji transakcji, w tym asystowanie w negocjacjach cenowych pomiędzy stronami umów

Budujemy zespól agentów nieruchomości Premium / luksusowych – dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoją karierę w według międzynarodowych standardów, mając możliwość pracy nad ciekawymi projektami w kraju i za granicą.Oferujemy:

  • wysokie zarobki dzięki atrakcyjnemu systemowi prowizyjnemu – od 50 do 75% prowizji agencyjnej, w zależności od łącznej wartości transakcji dla wszystkich agentów
  • Możliwość otrzymania podstawowego wynagrodzenie w okresie przejściowym (dla Agentów nieruchomości wykonujących zawód i posiadających wymagane doświadczenie)
  • szkolenie przygotowujące Agentów do pracy w segmencie nieruchomości premium/luksusowych
  • narzędzia pracy:  służbowy telefon, służbowy laptop, nowoczesne systemy zarządzania ofertami
  • innowacyjny marketing dopasowany do grupy docelowej, wspierający działania Agentów
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy, przy II linii metra
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy poza biurem
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Inne benefity:

  • szkolenia zewnętrzne
  • możliwość objęcia stanowiska managera oddziału, dyrektora regionu

Wymagania

Wymagania wobec Kandydatów:

  • wyższe wykształcenie (min. średnie dla osób z doświadczeniem zawodowym w nieruchomościach)
  • doświadczenie w biurze nieruchomości, w sprzedaży lub obsłudze Klienta w innej branży (usługi finansowe, itp)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji
  • profesjonalna prezencja
  • wysoka kultura osobista
  • skoncentrowanie na sukces (pracowitość, rzetelność, chęć rozwoju)
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość topografii miasta Warszawy i okolic

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat B., własny samochód
  • języki obce (angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki)
  • doświadczenie w nieruchomościach z segmentu premium / luksusowych
  • doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych lub obsłudze Klienta zamożnego np., Private Banking

Prezentacja firmy

Lepidus Properties oferuje spersonalizowane usługi pośrednictwa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Podstawa + 50%-70% prowizji agencyjnej
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena