Doradca ds. Nieruchomości dla klientów agencji nieruchomości

Colloseum Estate

Wrocław, 50-079, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nie mamy większych wymagań w kwestii Twoje dotychczasowego doświadczenia zawodowego, najważniejsze jest czy chcesz i potrafisz pracować w nowoczesnej wrocławskiej Agencji Nieruchomości Colloseum Estate. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej , lubisz częste kontakty z klientami, umiesz zarządzać samodzielnie swoim czasem, potrafisz przekonać klienta do współpracy i chcesz zmienić swój status materialny, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i wynajem
  • praca z Klientami zainteresowanymi zakupem oraz podpisywanie umów pośrednictwa
  • kontakt z Klientami, budowanie relacji i przygotowanie Klientów do transakcji,
  • planowanie działań sprzedażowych i rozliczanie się z nich
  • aktywne reprezentowanie firmy podczas pracy w biurze i poza siedzibą firmy
  • działania e-marketingowe

Oferujemy:

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz pomoc

prawną i wsparcie profesjonalnych doradców finansowych

- w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji

- wyjątkowo pozytywną atmosferę w pracy, koleżeński i przyjazny zespół

wspierający się nawzajem,

- szkolenia poszerzając wiedzę na temat rynku nieruchomości oraz aspekty prawne i finansowe

Prezentacja Firmy

„Największą wartością firmy są ludzie”.

Korzystając z nowoczesnych technologii, sprawdzonych metod pracy oraz doświadczenia w rozumieniu potrzeb związanych ze stylem życia naszych klientów, stworzyliśmy Colloseum Estate, które uosabia przyszłość w myśleniu o rynku nieruchomości jak i tradycję oraz wiarygodność. Aby móc to wszystko zrealizować stawiamy na zespół, który wspólnie z nami będzie skutecznie działał.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. " O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- silnej motywacji do pracy i realizacji celów

- zrozumienia prawideł rynku sprzedaży

- wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalizmu

- umiejętności budowania relacji z klientem i zaangażowania w nie

- samodzielności i dyscypliny w organizowaniu czasu pracy

- zrozumienia potrzeb rynku

- gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

- czekamy na rzetelne i pracowite osoby , chętne odnieść sukces zawodowy i

finansowy

Prezentacja firmy

Nowo powstała Colloseum Estate Agencja Nieruchomości prężnie wchodzi na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia przy osięgnięciu konkretnego celu sprzedażowego
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena