DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI (AGENT NIERUCHOMOŚCI)

Biuro Nieruchomości Platinum Square

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

KOGO SZUKAMY?
Poszukujemy osoby na stanowisko: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI (AGENT NIERUCHOMOŚCI)
miejsce pracy: Wrocław
rejon: Śródmieście i Stare Miasto
rejon: Fabryczna

Do Twoich zadań będzie należało kompleksowe przeprowadzenie transakcji sprzedaży-kupna oraz wynajmu-najmu nieruchomości mieszkaniowych a także budowanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.

CO PROPONUJEMY?
• wynagrodzenie prowizyjne (+na dobry początek podstawa w pierwszym okresie zatrudnienia)
• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon, aparat, komputer, programy do obsługi klientów itd.)
• szkolenie wstępne, cykliczne szkolenia (w tym szkolenia wyjazdowe), wsparcie osób z doświadczeniem 24/7
• obowiązkowe ubezpieczenie OC pośrednika
• pracę w dobrej atmosferze i zgranym zespole
• dla zainteresowanych osób możliwość rozwoju w kierunku rynku pierwotnego

Indywidualne warunki wynagrodzenia dla osób z doświadczeniem.

Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych naszym klientom co daje możliwości dodatkowych prowizji dla naszych doradców.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?
• zainteresowania rynkiem nieruchomości
• bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
• zdolności interpersonalnych i asertywności
• zaangażowania i determinacji
• utrzymywania wysokich standardów obsługi

Mile widziane osoby posługujące się biegle językiem angielskim oraz osoby z doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami.

Prezentacja firmy

KIM JESTESMY? <br/>PLATINUM SQUARE NIERUCHOMOŚCI tworzy zespół osób, od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi