Opis stanowiska pracy

EKOPLON to polska rodzinna firma działająca na rynku produkcji rolnej od ponad 25 lat. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy w 100% polski kapitał i możemy rozwijać i nadawać kierunki na polskim rynku rolniczym. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych środków żywienia zwierząt, oraz innowacyjnych nawozów dolistnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywną sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami
  • Specjalistyczne doradztwo w gospodarstwach z zakresu uprawy i nawożenia
  • Obsługę sprzedażową i posprzedażową
  • Prowadzenie szkoleń/prezentacji dla odbiorców
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie uzgodnionych działań marketingowych w zakresie oferowanych produktów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ugruntowanej wiedzy w zakresie uprawy i nawożenia roślin
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 – 3 lata
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń / prezentacji
  • Znajomości lokalnego rynku rolnego
  • Znajomości technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjnych
  • Inicjatywy i kreatywności w pozyskiwaniu klientów
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

EKOPLON to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi