DORADCA DS. MARKETINGU I REKLAMY/SPRZEDAŻ

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała i dynamicznie rozwijająca się telewizja internetowa PGTV oraz portal gospodarczy Gazeta Przekrój Gospodarczy poszukują nietuzinkowych osób, pełnych pasji i zaangażowania w budowanie wizerunku nowo powstających, jak i tych istniejących firm na rynku polskim i zagranicznym, na stanowisko:

DORADCA DS. REKLAMY I KAMPANII

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z przedsiębiorcami,
  • sprzedaż i realizacja projektów biznesowych (reklama,MS,eventy)
  • opracowanie koncepcji i nadzór nad realizacja długofalowych kampanii dla Klientów,
  • prowadzenie rozmów handlowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • umiejętność przygotowywania ofert/prezentacji handlowych oraz dedykowanych maili,
  • analiza rynku w zakresie potencjalnych Klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami, zawieranie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • obsługa oraz budowanie trwałych relacji z Klientami.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w dziale sprzedaży B2B,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży reklamy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • skuteczność i kreatywność,
  • energia w działaniu, życiowy optymizm,
  • dobra organizacja pracy, rzetelność.

 Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w ogólnopolskim portalu gospodarczym, prasie,TV
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie,
  • umowa o pracę (podstawa + premia i prowizja)
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • dostęp do narzędzi i szkolenia
  • pracę w zgranym, energicznym zespole
  • Stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00, wolne weekendy

Prezentacja firmy

Wydawca.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Prowizja, Premie, Bonusy
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media