Doradca ds. kontaktu z klientem

Polska Press Sp. z.o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: Polska Press Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Praca na stałe / PODSTAWA+ PREMIA/ zwrot kosztów dojazdu

Szukasz stabilnej pracy, ale nie masz doświadczenia? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nabył/a potrzebą wiedzę.

A może szukasz pracy w której będziesz mógł/a się rozwijać i awansować na wyższe stanowisko?

Zależy Ci na pozytywnej atmosferze, jasno określonych celach i atrakcyjnym wynagrodzeniu (podstawa + premia zależna od wyników)?

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Z tytułami prasowymi jesteśmy obecni w całej Polsce gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych m.in. Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie.

Zadania:

  • współpraca z nowymi i stałymi Klientami
  • przedstawianie rozwiązań reklamowych
  • doradztwo w zakresie działań marketingowych i reklamowych

Oferujemy:

  • indywidualne podejście do pracownika (przy doborze proponowanego przez Ciebie dodatku bierzemy pod uwagę Twoje zainteresowania i tematykę związaną z doświadczeniem zawodowym)
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
  • stałe godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, żadnych nadgodzin)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę maksymalnie po 3 miesiącach z możliwością skrócenia tego czasu do 2 miesięcy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży
  • pracę w samym centrum Bydgoszczy (doskonałe połączenie komunikacyjne z pobliskim miejscowościami, 15 minut na pieszo od dworców PKP i PKS)

Masz doświadczenie w sprzedaży – świetnie! Twoje umiejętności z pewnością Ci pomogą

Nie pracowałeś nigdy w charakterze handlowca – bądź spokojny, wszystkiego Cię nauczymy.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną

Jeśli lubisz wyzwania i pracę w energicznym zespole - Wyślij już dziś CV :)