Doradca ds. kluczowych klientów

Klient infoPraca.pl

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca usługi finansowe, w związku z rozwojem nowego projektu poszukuje kandydatów/tek na stanowisko :

Miejsce pracy:

Leszno

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami
  • Skuteczna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom
  • Promowanie oferty firmy na rynku lokalnym
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Dbałość o przestrzeganie standardów pracy oraz raportowanie wyników pracy
  • Realizacja strategii sprzedaży firmy

Nasz idealny kandydat/ka to osoba:

  • Aktywna i nastawiona na sukces
  • O dużej motywacji do realizacji wyników sprzedażowych
  • Energiczna i pozytywnie nastawiona do otoczenia
  • Potrafiąca samodzielnie organizować swój czas pracy
  • Komunikatywna z wysoką kulturą osobistą
  • Posiadająca prawo jazy kat. B

Oferujemy:

  • Niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w budowaniu sukcesu nowego przedsięwzięcia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duży wpływ na rozwój swojej dalszej kariery zawodowej
  • Szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje
  • Pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon, samochód służbowy do dyspozycji)

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Bankowość