Doradca ds. Kluczowych Klientów

Ecofinance Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora doradztwa finansowego. Nasze usługi dedykujemy branży medycznej, prawniczej oraz przedsiębiorcom i kadrze menedżerskiej. Oferowane rozwiązania przygotowujemy wspólnie z największymi instytucjami finansowymi na świecie.

Więcej o nas na stronie www.ecofinance.pl

Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny dotyczący Doradców ds. Kluczowych Klientów, do którego poszukujemy najlepszych kandydatów na rynku.

Twoje zadania i cele:
• nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych kontaktów z Klientami;
• doradztwo w zakresie rozwiązań finansowych
• dbanie o wizerunek firmy;
• realizacja ambitnych celów biznesowych

Umożliwiamy:
• elastyczny, czysto zadaniowy czas pracy;
• udział w nowatorskim w skali krajowej projekcie
- dostęp do unikalnej na skale krajową oferty produktowej
• udział w profesjonalnych szkoleniach oraz transfer wiedzy w zakresie doradztwa B2B, B2C;
• atrakcyjny system wynagradzania i rozwój zawodowy;
• wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w tytule wiadomości nr ref. DFK/06/2014. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Kogo szukamy:
• ambitnych i otwartych studentów z III, IV i V r. studiów lub absolwentów uczelni wyższych
• niebojących się pracy zarówno w biurze jak i u Klienta
• możliwość współpracy dla osób uczących się, które szukają dodatkowego źródła dochodu;
• konsekwencja i determinacja w działaniu;
• wysoka motywacja i kultura pracy;
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing