AROMANTI Sp. z o.o.

Doradca ds.Klientów

Od: AROMANTI Sp. z o.o.
Miejsce pracy: woj. śląskie i woj. małopolskie

Firma Aromanti sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce zapachów do wnętrz wiodących firm amaerykańskich, francuskich i brytyjskich – VILLAGE CANDLE, ASHLEIGH & BURWOOD, CLEM GOA. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca ds. klientów:

STANOWISKO – Doradca ds. Klientów

MIEJSCE - woj. śląskie i woj. małopolskie

WYMAGANIA:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na fachowym doradztwie, kompleksowej obsłudze klienta oraz na rozwoju sieci sprzedaży. Wymagania stawiane kandydatom:

wykształcenie min. średnie

doświadczenie w sprzedaży w branży np. kosmetycznej

samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

uczciwość i rzetelność

prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

opieka nas siecią sprzedaży i obecnymi klientami

rozwój i pozyskiwanie nowych klientów

merchandising oraz działania promocyjne

ustalania planów sprzedaży

wprowadzania nowych produktów do sieci sprzedaży

budowanie trwałych relacji z klientami

OFERUJEMY

pracę w nowej, ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

możliwość rozwoju

atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym

samochód służbowy i niezbędne narzędzia do pracy

szkolenia z asortymentu i technik sprzedaży

przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą pracy i spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"