Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma finansowa poszukuje osób chętnych podjęcia pracy w charakterze przedstawiciela usług finansowych. o charakterze Allfinanz

Jeżeli chcesz mieć wpływ na to ile zarabiasz,

Chcesz mieć kontrolę nad własną przyszłością?

Lubisz ludzi a kontakt z nimi sprawia Ci przyjemność?

To dobrze trafiłeś! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami! Zarabiaj i buduj swoją karierę!

Do zadań należeć będzie:

- pozyskiwanie i obsługa klientów

- aktywna sprzedaż produktów finansowych, ubezpieczeniowych, ulgi podatkowej, oraz innych z grupy Allfinanz

- umiejętny dobór oferty do potrzeb klienta

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi

Od kandydata oczekujemy:

- motywację i umiejętności organizacji pracy

- wykształcenia min. średniego

- chęć doskonalenia i rozwoju jako sprzedawca

- umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług

- komunikatywności i umiejętności współdziałania w zespole

- kreatywności i energii w działaniu

Oferujemy:

- wysoką płacę za efektywną pracę – atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych

wyników. U nas to Ty decydujesz ile zarabiasz

- możliwość doskonalenia zawodowego

- wynagrodzenie na podstawie atrakcyjnej prowizji

- rozwinięty system motywacyjny (samochód, wycieczki, drobne upominki)

- cykliczne szkolenia

- potrzebne narzędzia pracy

- wsparcie indywidualnego opiekuna