Doradca ds. Inwestycji

Money Investing Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zacznij realizować swoje finansowe marzenia. Już dziś podejmij decyzję, przyłącz się do dynamicznego zespołu. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę sprzedażową, otrzymasz wsparcie i pomoc swojego menadżera. Dołącz do nas już dziś, a Twoje marzenia staną się Twoimi celami. Razem z nami będziesz odpowiedzialny za:

Pozyskiwanie kontaktów biznesowych i indywidualnych
Umawianie spotkań biznesowych z przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi
Selekcja i dobór produktów finansowych/inwestycyjnych do potrzeb klientów
Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
Współpraca z menadżerem grupy

Wymagania

  • Wiek od 25
  • Aktywna działalność gospodarcza
  • Zdany egzamin dojrzałości
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Komunikatywność
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Pewność siebie
  • Dyspozycyjność ok. 30h/tyg.
  • Umiejętność stosowania technik sprzedażowych

Prezentacja firmy

Firma Money Investing jest spółką z o.o.. Nasza działalność skupi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse