Doradca ds. finansów i ubezpieczeń

Sebastian Pietryka

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z nową strategią sprzedaży, największa firma ubezpieczeniowa w Europie

 Środkowo Wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Finansów i Ubezpieczeń

(Miejsce pracy: KRAKÓW i okolice)

Oferujemy:

    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

    • możliwość sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu ubezpieczeń i finansów

    • wsparcie bazą klientów

    • profesjonalny system szkoleń

    • możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery

    • współpracę w oparciu o umowę agencyjną ze stabilną finansowo firmą

Wymagania

    • wykształcenie minimum średnie

    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

    • samodzielności w działaniu

    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    • wysoka kultura osobista

    • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Prześlij CV i list motywacyjny i zacznij z nami przygodę swojego życia!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz.833).”

Prezentacja firmy

obsługa klienta, doradztwo finansowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, powiązane z wynikami pracy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi