DORADCA DS. FARB I DEKORACJI / SPRZEDAWCA

Work & Profit

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA ds. FARB / SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w zakresie porad praktycznych, aplikacji, doboru narzędzi

Wymagania:

  • przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
  • zdolność do kreatywnego myślenia
  • komunikatywność
  • wiek 19-50 lat
  • doświadczenie w handlu, usługach budowlanych i znajomość rynku farb dekoracyjnych będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do 2-etapowego szkolenia

Oferujemy:

  • interesującą pracę oraz niezbędne narzędzia do jej wykonania
  • praca w renomowanym sklepie budowlanym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie branżowe we Wrocławiu
  • zakwaterowanie i wyżywienie na czas szkolenia
  • zwrot kosztów dojazdu na szkolenie do Wrocławia
  • możliwość dalszego rozwoju

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".