Doradca ds administracji w Centrum Rekrutacyjnym w Warszawie

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

 OPIS STANOWISKA :

Zarządzanie korespondencją przychodząca i wychodzącą Centrum Rekrutacyjnego (w tym wysyłka listów i paczek w Urzędzie Pocztowym)

Zamieszczanie/ odświeżanie ogłoszeń o pracę w internecie, prasie, mediach

Współpraca z Instytucjami Rynku Pracy na terenie województw : mazowieckie, lubelskie, podlaskie

Zarządzanie dokumentami pracowniczymi, prowadzenie archiwizacji dokumentów i akt osobowych

Kontrola zgłoszeń i wygłoszeń ZUS

bieżąca współpraca z Działem Kadr i Płac

Monitoring poprawności podpisywanych umów cywilno- prawnych

Naliczanie wypłat dla zleceniobiorców

Wystawianie zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?

Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnego etatu

Zatrudnienie w Centrum Rekrutacyjnym InterKadra w Warszawie

Umowę zlecenie na okres trzech miesięcy (październik-grudzień br) z możliwością przedłużenia

Komputer stacjonarny i telefon komórkowy

Pracę w silnie rozwijającej się Agencji Pracy z polskim kapitałem

Szkolenie stanowiskowe, przygotowujące do podjęcia pracy

Pracę w młodym, dynamicznym zespole

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW :

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Mile widziani absolwenci kierunków ZZL, HR, psychologia, administracja

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w branży HR

Znajomość przepisów kodeksu cywilnego i systemu ubezpieczeń społecznych - warunek konieczny

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

Sumienność i uczciwość

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Zdolność do efektywnej pracy pod wpływem stresu

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.