Opis stanowiska pracy

AutomotiveSuppliers to firma monitorująca przemysł motoryzacyjny w Polsce. Jesteśmy także organizatorem jednych z najważniejszych wydarzeń dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej (Automotive CEE Day, Forum MotoSolutions oraz Forum Human Resources). Jesteśmy laureatem nagrody Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w 2017 r. w kategorii "Instytucja otoczenia biznesu".

Główne zadania:

Aktywne telefoniczne pozyskiwanie uczestników ww. wydarzeń

Oferujemy:

• ciekawą i rozwijającą pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym

• elastyczne godziny pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (w I etapie), zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagamy:

• komunikatywności

• umiejętności prowadzenia rozmów

• motywacji do osiągania wyznaczonych celów

• zdolności organizacji własnej pracy

• mile widziane doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta

• mile widziane osoby młode, studenci studiów zaocznych

Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych” Dz. U. Nr 133 poz. 833.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AutomotiveSuppliers to firma monitorująca przemysł motoryzacyjny w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi