Opis stanowiska pracy

Regionalne Biuro Handlowe Play w związku z rozwojem całej sieci sprzedaży poszukuje Doradców Biznesowych z regionu Śląska, Zagłębia oraz Częstochowy, Olkusza, Zawiercia i okolic.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi i lubi lub chce się nauczyć i również polubić:

- Aktywnie pozyskiwać Klientów Biznesowych (B2B);
- Sprzedawać produkty i usługi Operatora PLAY;
- Spotykać się z klientami, przygotowywać dla nich najlepsze rozwiązania telekomunikacyjne, prowadzić negocjacje handlowe i zamykać sprzedaż;
- Budować i utrzymywać długoterminowe relacje z klientami;

i przy tym naprawdę dobrze zarobić to prześlij nam swoje CV!!!

Wymagania

Zapraszamy do nas osoby, które:

* mają doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
* charakteryzują się wysoką kulturą osobistą;
* są zaangażowane i samodzielne;
* potrafią dobrze zorganizować sobie czas pracy;
* posiadają prawo jazdy kategorii B i własny (lub pożyczony) samochód;
* nie boją się prowadzenia działalności gospodarczej lub są gotowe do jej założenia (nie jest to jednak warunkiem rozpoczęcia współpracy).

A co do nas? Proponujemy:

- pracę przy sprzedaży produktów, na które jest bardzo duże zainteresowanie klientów;

- atrakcyjny system prowizyjny wspomagany premiami (jedne z nakwyższych prowizji w Play!!);

- wynagrodzenie płatne terminowo!!!

- wsparcie merytoryczne i praktyczne;

- kompleksowe szkolenie wstępne oraz szkolenia rozwijające;

- wsparcie własnymi, zindywidualizowanymi bazami danych;

- wsparcie telemarketingiem.

No i trochę formalności. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Amer 2 obsługuje klientów biznesowych w kwestii sprzedaży p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi