Jamatel Skrzypczyk, Guzik Spółka Jawna

Doradca Biznesowy Play

Od: Jamatel Skrzypczyk, Guzik Spółka Jawna
Miejsce pracy: Kraków, Zakopane, Nowy Targ, Oświęcim, Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Miechów, Myślenice, Libiąż

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting

Autoryzowany Dealer PLAY firma JAMATEL s.c.

Poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA BIZNESOWY PLAY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów Biznesowych PLAY na wyznaczonym terenie.

MIEJSCE PRACY:

Kraków, Zakopane, Nowy Targ, Oświęcim, Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Miechów, Myślenice, Libiąż, Dąbrowa Tarnowska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku telekomunikacyjnego
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora PLAY
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty biznesowej
  • Utrzymanie i rozwój relacji z klientami
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w PLAY
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Najlepszy system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie przy rozpoczynaniu współpracy
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe
  • Nienormowany czas pracy

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży telekomunikacyjnej lub na podobnym stanowisku
  • Prowadzenia własnej działalności lub gotowości do jej założenia
  • Zaangażowania w pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Elastyczności i dyspozycyjności
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku biznesowego i specyfikacji pracy z klientem biznesowym

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem koniecznie z podaniem wybranego miasta.