Doradca Biznesowy PLAY

Eureka

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów Biznesowych PLAY na wyznaczonym terenie (woj. śląskie).

Zadania:
• Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
telekomunikacyjnego
• Sprzedaż produktów i usług Operatora PLAY
• Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty biznesowej
• Utrzymanie i rozwój relacji z klientami
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla klientów z zakresu produktów
usług PLAY
• Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w PLAY
• Monitorowanie działań konkurencji

Oczekiwania
• Doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (preferowane
branże: teleinformatyczna i finansowa)
• Doskonałe zdolności interpersonalne
• Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
• Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
• Samodzielność i dynamizm w działaniu
• Dokładność i sumienność w raportowaniu i prowadzeniu dokumentacji
• Prawo jazdy kat.B

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Autoryzowane Biuro Obsługi Biznesowej (BOB) PLAY to miejsce dedyk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja