Opis stanowiska pracy

Biuro Obsługi Biznesowej PLAY w Ostrowie Wielkopolskiem, poszukuje osób na stanowisko Autoryzowany Doradca Biznesowy Play (Rynek B2B).

Nr ref.: DB/ wybrany region - osoby zainteresowane prosimy o zaznaczenie w jakim mieście chcą podjąć współpracę.

Forma zatrudnienia:

własna działalność gospodarcza - (umowa agencyjna)

Nadrzędne zadania:

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych na wyznaczonym terenie.

Opis obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku.
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
  • Doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez PLAY
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji

Wymagania

  • Zdolności interpersonalne(komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów).
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dokładność i sumienność w prowadzeniu dokumentacji i w raportowaniu
  • Dyspozycyjność / elastyczność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Pakietu MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość rynku telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia
  • Wysokie prowizje
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Aplikacje (cv wraz z listem motywacyjnym oraz nr referencyjnym koniecznie z podaniem miasta).

Prezentacja firmy

Biuro Obsługi Biznesowej Play dla Firm

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi