Doradca Biznesowy Play dla Firm

Biznes Partner s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biznes Partner s.c. Autoryzowany Partner PLAY stawia na ludzi pomysłowych, mających jasno określone cele do których dążą. Ludzi, dla których codzienna praca z klientem jest przyjemnością, a osiąganie postawionych celów daje satysfakcję.

Poszukujemy kandydatów do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą (nie jest to jednak warunkiem rozpoczęcia współpracy) na terenie województwa dolnośląskiego na stanowisko:

Doradca Biznesowy PLAY DLA FIRM

Obowiązkiem Doradcy Biznesowego jest:
  • pozyskiwanie klientów biznesowych dla sieci PLAY,
  • obsługa obecnych klientów sieci PLAY w zakresie przedłużania umów,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami sieci PLAY,
  • opracowywanie i negocjowanie ofert z klientami,
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji sprzedażowej.

Od kandydatów na Doradców Biznesowych oczekujemy:
  • własnej działalności gospodarczej lub gotowości jej założenia,
  • prawa jazdy kat. B i własnego samochodu,
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • komunikatywności,
  • umiejętności analitycznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji pod presją klienta,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości technik sprzedaży,
  • dobrej organizacji własnego czasu pracy,
  • samodzielności.

Doradcom Biznesowym oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie w początkowym okresie współpracy,
  • współpracę na przejrzystych zasadach,
  • wysokie stawki prowizyjne,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • system motywacyjny oraz atrakcyjne konkursy,
  • wsparcie telemarketingu,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Wybierz pracę dla najszybciej rozwijającego się operatora telefonii komórkowej w Polsce i zyskaj możliwość oferowania swoim klientom najlepszych warunków na rynku telefonii komórkowej.

Prezentacja firmy

Autoryzowany Partner sieci PLAY dla Firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi