Doradca Biznesowy - Partner Play

Play4Mix Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Play4Mix Sp. z o.o. jeden z najszybciej rozwijających się Partnerów Play poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Biznesowy

Jeśli to właśnie Ty spełniasz poniższe warunki to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie:

  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
  • działasz samodzielnie i dynamicznie
  • dobrze organizujesz pracę własną
  • jesteś nastawiony na sukces
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (dodatkowy atut)

Twoje zadania to:

  • sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów i usług Play
  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie dotychczasowych klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji biznesowych
  • monitorowanie działań konkurencji

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • system premiowy połączony z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • możliwości rozwoju (szkolenia, projekty)
  • udział w licznych konkursach
  • ciekawe imprezy integracyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Sieci Play. Działamy zarówno w ka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta