Doradca bankowy (praca na wyspie sprzedażowej)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie nowych ofert handlowych,
  • obsługa klientów indywidualnych znanego Banku,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • łatwości nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
  • motywacji oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
  • umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • gotowości do pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • szerokiego spojrzenia na możliwości oferty,
  • umiejętność prowadzenia cross-sellingu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe od 2100 zł brutto do 3000 zł brutto,
  • wysokie prowizje sprzedażowe,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pracy w prestiżowym projekcie w ramach Tesco Finanse,
  • możliwość rozwoju w strukturach Banku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
plus wysokie premie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość