Doradca Bankowości Detalicznej

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Gdańsk, pomorskie

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne finalizowane wniosków kredytowych klientów, otwieranie nowych kont, a także oferowanie karty kredytowej oraz produktów dodatkowych
  • Zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi i doradztwa
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
  • Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi i otwartości na zmiany
  • Umiejętności zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się
  • Odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Otwartości na pracę zespołową
  • Praktycznej umiejętności pracy z nowoczesnymi narzędziami, tj. tablet, smartfon
  • Wykształcenia m.in. średniego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta (szczególnie produktów bankowych i/lub usług finansowych)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, system kafeterii)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy
  • Szkolenia (zarówno merytoryczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie)

Numer referencyjny: 16028652

To apply for the vacancy please click on the 'APLIKUJ' button on the right side of this job offer.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A.