Doradca Bankowości Detalicznej (Universal Banker)

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i udział w akcjach mikromarketingowych na terenie Galerii Handlowych
  • Aktywna i kompleksowa analiza potrzeb finansowych klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań/produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwanie klientów z grupy docelowej
  • Zarządzanie relacjami z klientami poprzez aktywne korzystanie z dostępnych narzędzi takich jak CRM, zgodnie z obowiązującymi procedurami, procesami.
  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym klientom wysokiej jakości sprzedaży i zindywidualizowanej obsługi zgodnie ze standardami Banku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy; praktyczna znajomość MS Office
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjat) z obszaru ekonomii, zarządzania lub marketingu
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub innego obcego będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywność w działaniu, samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian
  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz proponowania i prezentacji rozwiązań
  • Wysokie standardy etyczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowy program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Realne szanse rozwoju zawodowego i decydowania o jego kierunku
  • Pracę w zgranym i zorientowanym na sukces zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Bank Citi Handlowy powstał w 2001 r. z połączenia Banku Handloweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management