Doradca/ Agent Ubezpieczeniowy

AK Agencja Allianz Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdecydowanych osób, które chcą mieć wpływ na swoje zarobki, a co za tym idzie, na swoje życie - osób z pasją i zaangażowaniem.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać m.in. za budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami, sprzedaż produktów ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczeń majątkowych i rozwój Zespołu Sprzedaży.

Jeżeli wciąż jeszcze tkwisz w dotychczasowym miejscu pracy, które nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł, zaplanować rozwoju i awansu zawodowego, czy też realizować większych dochodów - zapoznaj się z naszą ofertą.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, niekaralność, wiek min. 28 lat.

Chęć do pracy i rozwoju, samodyscyplina, umiejętności interpersonalne.

Otwartość na nowe wyzwania, podnoszenie kwalifikacji, rozwój, umiejętność zarządzania własnym czasem, entuzjazm.

Oferujemy:

  • wdrożenie do zawodu: szkolenia produktowe i rozwojowe,
  • atrakcyjną i przejrzystą ścieżkę kariery,
  • dobre warunki finansowe i przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu Doradców i Trenerów.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail lub o bezpośredni kontakt z Agencją.

Do nadsyłanych dokumentów proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

CV z dopiskiem: "Doradca/ Agent Ubezpieczeniowy"

Prezentacja firmy

Allianz jest obecny w Polsce od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse