Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

DOJAZD DARMOWY do miejsca pracy - OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Pigłowce, Chwiałkowo, Płaczki, Annopole, Januszewo, Dębiczek, Tadeuszewo, Szlachcin, Nietrzanowo

Nr ref.: PP/Robakowo/012016/mr

Poszukujemy dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się w Robakowie z przemysłu produkcyjnego kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Robakowo/k. Gądek

Nasza oferta:

  • Korzystne warunki finansowe: stawka 13 zł/h brutto
  • Atrakcyjną premię uznaniową
  • Umowa o pracę tymczasową (zawierająca komplet składek)
  • Dojazd i powrót DARMOWYM AUTOBUSEM jadącym ze Środy Wielkopolskiej

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętności manualne
  • Zdolność widzenia różnych szczegółów
  • Odróżnianie palety barw
  • Możliwość wykonywania łatwych obliczeń
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Sumienne oraz dokładne wykonywanie wszystkich prac
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność umożliwiająca dobrą i skuteczną współpracę zespołową.

Zadania:

  • Segregacja towaru, rozpakowywanie paczek oraz ich zapakowywanie
  • Prace z zakresu kontroli produkcji
  • Pomoc przy obsłudze maszyn drukujących

Miejsce pracy i stanowisko pracy: praca w budynku oświetlonym światłem sztucznym, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych, zatrudnienie w pozycji stojącej. Występujące czynniki obciążające psychofizyczne: monotonia czasu pracy i wymuszona pozycja ciała.

Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy do zamieszczenia w aplikacji informacji o ew. oczekiwaniach dotyczących racjonalnych usprawnień w trakcie rozmowy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami spełniającymi wymagania niezbędne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: