Do sklepu mięso-wędliny w Warszawie

Zakład Masarski H i B Wiśniccy

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• obsługę klientów sklepu
• Obsługę kasy fiskalnej
• właściwe ułożenie produktów w ladzie, zamawianie towaru
• krojenie, pakowanie produktów
• ekspozycja towarów według standardów firmy
• dbanie o czystość w

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
• ewentualne premie od utargu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dodaną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym na stoisku wędliniarskim
• znajomość obsługi kasy fiskalnej
• odpowiedzialność za powierzone zadania
• podstawowa wiedza z zakresu mięso i wędliny
• energia oraz chęci do pracy

Prezentacja firmy

Zakład Masarski istnieje od 1989 roku. Działalność firmy to przed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie