Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/10.02S
miejsce pracy: Niemcy, Saarbrücken

Opis zlecenia:

Do opieki jest pani, która kilka miesięcy temu przeszła wylew. Seniorka mieszka wspólnie z mężem, jednak pan jest czynny zawodowo i dlatego poszukuje Opiekunki, która troskliwie zaopiekowałaby się jego żoną. Podopieczna jest jednostronnie sparaliżowana, porusza się na wózku inwalidzkim. Na ile to możliwe stara się pomagać w transferach. Należy seniorkę wspierać we wszystkich czynnościach dnia codziennego jak w myciu, zmianie pampersów, ubieraniu, rozbieraniu. Wskutek wylewu zostały uszkodzone narządy zmysłu, pani nie mówi i nie słyszy, z osobą sprawującą opiekę porozumiewa się za pomocą tabletu. Sklepy spożywcze są niedaleko miejsca zamieszkania, zakupy robi się wspólnie z panią, w większych pomaga mąż. Seniorka nie ma specjalnej diety, lubi urozmaiconą kuchnię. Pani mimo choroby stara się zachować pogodę ducha i bardzo ceni sobie towarzystwo Opiekunki. Noce są spokojne, jeśli coś się dzieje, wtedy podopieczną zajmuje się mąż. Do dyspozycji osoby sprawującej opiekę jest oddzielny pokój. Możliwość korzystania z Internetu.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 10 lutego na okres przynajmniej 2 miesięcy.

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1200 Euro/netto/mies.,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych ( zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia