Do opieki senior chorujący na nerki – Oferta poświąteczna!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Heidelberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/29.12H
miejsce pracy: Niemcy, Heidelberg

Opis zlecenia:

Podopieczny pan Alfred ma 76 lat (175 cm wzrostu, 80 kg wagi) i jak w tytule cierpi na ostrą niewydolność nerek. Senior ze względu na kłopoty z chodzeniem porusza się przy pomocy balkonika. Potrzebuje wsparcia w czynnościach życia codziennego – ubieranie/rozbieranie, poranna i wieczorna toaleta, zakrapianie oczu. W ciągu dnia korzysta z toalety, na noc profilaktycznie zakładane są wkładki. Do zadań Opiekunki należy także przygotowywanie posiłków – opartych o odpowiednią dietę, zakupy oraz dbanie o dom i otoczenie. Trzeba pilnować, aby podopieczny regularnie przyjmował płyny, przygotowywać napary z ziół.  Pan Alfred 3 razy w tygodniu udaje się na dializy, wtedy osoba sprawująca opiekę ma czas wolny. W standardzie dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką. Możliwość korzystania z Internetu.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 29 grudnia na okres 6 tygodni.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1200 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjny dodatek noworoczny,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia