Do opieki pani od 28 grudnia – Super oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Aachen, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/28.12A
miejscowość: Niemcy, Aachen

Opis zlecenia:

Pani Marie jest pogodną, aktywną 75-letnią seniorką. Ma początki osteoporozy, cierpi na nadciśnienie i reumatyzm. Mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym i szuka Opiekunki, która mogłaby ją wspierać i towarzyszyć w sytuacjach dnia codziennego. Większość czynności wykonuje samodzielnie, jest sprawna umysłowo. Pani Marie ma cukrzycę, codziennie przychodzi Pflegedienst, aby zrobić zastrzyki. Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznej podczas kąpieli, w ubieraniu, przygotowywanie posiłków zgodnych z dietą, dbanie o dom i otoczenie. Na miejscu jest mały terier, wyprowadza się go wspólnie z seniorką. Istotne, aby osoba sprawująca opiekę posiadała czynne prawo jazdy, raz w tygodniu pani uczęszcza na spotkania seniorów. Do dyspozycji opiekunki jest cały parter z łazienką. Możliwość korzystania z Internetu.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 28 grudnia na przynajmniej 6 tygodni.
• czynne prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1300 Euro/netto/mies.,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia