DO NOWEGO ODDZIAŁU NA STAŁE

PRUDENTIAL Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem wielkości kapitału. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, firma przygotowała unikalną ofertę i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu sieci sprzedaży opartej o najwyższe światowe standardy.
konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów,
atrakcyjny i unikalny produkt na polskim rynku ubezpieczeń,
szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń,
innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży.

Wymagania

minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń na życie,
umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
minimum średnie wykształcenie,
dyspozycyjność, doskonałe umiejętności organizacji pracy i radzenia sobie ze stresem na konkurencyjnym rynku.

Prezentacja firmy

Prudential to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń w Stanach Zjedno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia