DO NOWEGO ODDZIAŁU NA STAŁE !

Mateusz Kafel

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lider branży finansowej w Polsce grupa Allianz, szuka do nowo otwartego oddziału w Katowicach osób na stanowiska Doradca Klienta i Konsultant. Poszukujemy kandydatów do działów Obsługi Klienta i Managerskiego.

Oferujemy:
- pomoc doświadczonej kadry managerskiej
- przeszkolenie uprawniające do objęcia stanowiska
- stałą podstawę + premie i dodatki motywacyjne
- możliwość awansu na wyższe stanowiska

Wymagania
Proszę zgłaszać swoje kandydatury również z miast: Żory, Pszczyna, Mysłowice, Ruda Śląska,Katowice,Chorzów, Rybnik oraz mniejsze miasteczka otaczające te miejscowości.

Wymagania

- doświadczenie w pracy z klientem
- umiejętność komunikowania się
- miła aparycja
- nastawienie na rozwój i dalsze kształcenie się

Prezentacja firmy

fINANSE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
BEZTERMINOWO
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi